Prowadnica szuflad kulkowa 214 mm - Sklep

Przy produkcji mebli często korzysta się z różnego rodzaju okuć i akcesoriów, dzięki którym mogą być one funkcjonalne i wygodne w stosowaniu. Przy współczesnym wykonywaniu szuflad stosuje się specjalne prowadnice, które pozwalają daleko wysunąć wspomnianą szufladę bez utraty stabilności. Najpopularniejsze są modele kulkowe, które zapewniają płynny ruch, a ponadto stosunkowo duży udźwig ze względu na dobrze zaplanowaną konstrukcję. Jednym z tego rodzaju produktów jest prowadnica do szuflad 214 mm.

Prowadnica do szuflad kulkowa - 214mm

Prowadnica do szuflad kulkowa 214 - Oferta

Prowadnica kulkowa do szuflad 214 to uniwersalny produkt, który sprawdzi się w przypadku różnego rodzaju mebli. Jest powszechnie używany w produkcji szuflad kuchennych, ale też znajdujących się w szafach czy biurkach (również szuflady na klawiaturę). Jest także stosunkowo prosta w montażu, dlatego eksperci doceniają nie tylko jej właściwości, ale możliwość przyspieszenia pracy. Wygląd akcesorium jest uniwersalny, można też powiedzieć, że minimalistyczny. Kolejnym atutem jest spory wysuw.

Prowadnica 214 - Specyfikacje

Prowadnica do szuflad została wykonana z wytrzymałych materiałów i precyzyjnych komponentów, dlatego pracuje stosunkowo cicho i bardzo płynnie. Jej maksymalny udźwig wynosi 15 kg, dlatego sprawdzi się w przypadku średnich oraz mniejszych szuflad. Długość produktu wynosi 214 mm, a więc jest przeznaczona dla węższych mebli. Przypominamy, że zbyt duże obciążenie może spowodować zacinanie się prowadnicy, a w skrajnych sytuacjach nawet uszkodzenie mebla, dlatego warto dobrze zaplanować wybór produktu.

Prowadnica do szuflad 214 mm cena

W produkcji prowadnicy do szuflad 214 mm zastosowano wysokiej jakości części oraz świetne materiały, dlatego jest tak często polecanym produktem. Mimo tego cena prowadnicy jest stosunkowo niska, dlatego tym bardziej warto się w nią zaopatrzyć. Przypominamy jednak, że koszt należy pomnożyć dwukrotnie na rzecz wykonania jednej szuflady (musi być mocowana obustronnie). Kupując przez internet, należy także pamiętać o kosztach dostawy, jednak w wielu przypadkach jest ona darmowa przy większych zamówieniach.

Kulkowa prowadnica 214 mm - opinie zadowolonych klientów

Wykonuję meble od wielu lat i w przypadku niewielkich szafek nocnych najbardziej lubię używać prowadnic 214 do szuflad, ponieważ są niewielkie, a nadal oferują całkiem duży udźwig. Nie zajmują też sporo miejsca, co jest ważne od strony konstrukcyjnej.


Dominik

Wykonuję różnego rodzaju meble i często korzystam z prowadnic 214 mm, ponieważ bardzo dobrze sprawdzają się w mniejszych szufladach, mają dobry udźwig i szybko się je przykręca do drewna czy płyty. Używam ich też do metalowych mebli.


Andrzej

Czasem z chłopakiem robimy małe meble, na przykład stoliki kawowe. Często dodajemy do nich urozmaicenia np. w postaci szuflad i najczęściej wybieramy prowadnice 214 mm bo są niedługie, a więc idealne do małych schowków, polecam serdecznie :)


Natalia

Od dawna zajmuję się wykonywaniem mebli i kiedy muszę zrobić szufladę raczej kupuje większe prowadnice, ale w przypadku węższych produktów najlepiej sprawdzają się te o długości 214 mm. Wybieram modele kulkowe, bo szybko i gładko chodzą.


Dariusz