Prowadnica kulkowa 250 mm – 15 kg

Prowadnica kulkowa to element składowy mechanizmu, dzięki któremu możliwe jest zamykanie oraz otwieranie szuflad w różnego typu meblach. Prowadnica dostępna w sklepie Gryc24 charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, dzięki czemu mechanizm będzie działał gładko i bezawaryjnie przez długi czas. Materiały, które zostały wykorzystane w procesie produkcyjnym, charakteryzują się dużą trwałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Dostępnych jest wiele modeli, różniących się przede wszystkim maksymalnym udźwigiem.

Prowadnica do szuflad kulkowa 250mm

Prowadnica do szuflad kulkowa 250 mm – 15kg

Prowadnica do szuflad oferowana przez sklep Gryc24 wykorzystuje w swojej konstrukcji stalowe łożyska kulkowe, które umożliwiają prawidłową pracę szyn. Dzięki zastosowaniu takiej technologii otwieranie oraz zamykanie szuflad będzie bezgłośne i łatwe. Mechanizm zabezpiecza szufladę przed nadmiernym wysunięciem. Cechą charakterystyczną takiej prowadnicy jest funkcja automatycznego domykania szuflady. Dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości surowców prowadnice z oferty Gryc24 mają bardzo dużą żywotność.

Prowadnica 250 – parametry

Prowadnica do szuflad kulkowa ma długość 250 mm i występuje w kilku wariantach – zależnie od wymaganego udźwigu. W ofercie sklepu Gryc24 znajdują się systemy zdolne utrzymać ciężar od 15 do 30 kilogramów. Do produkcji prowadnic kulkowych wykorzystano stal ocynkowaną. Są to produkty odporne na korozję. Należy pamiętać o wybraniu właściwego udźwigu, gdyż w innym wypadku prowadnica może ulec uszkodzeniu, które będzie objawiało się jej zniekształcenie i utratą funkcjonalności. To w efekcie może prowadzić do problemów z otwieraniem szuflady.

Prowadnica kulkowa 250 mm – cennik

Gryc24 to firma, która może poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w swojej branży. W związku z tym wszystkie oferowane przez nią produkty są wysokiej jakości. Prowadnice kulkowe różnią się cenowo między sobą przez wzgląd na swoje przeznaczenie. Najdroższy będzie system o największym udźwigu, ale wszystkie ceny oferowane przez sklep Gryc24 są atrakcyjne i konkurencyjne w porównaniu do tych proponowanych inne przedsiębiorstwa. To wytrzymałe produkty, które mogą prawidłowo działać latami.

Prowadnica do szuflad kulkowa 250 mm – opinie

Dotychczasowi klienci sklepu Gryc24 mają bardzo dobre opinie na temat proponowanych prowadnic do szuflad, które wykorzystują łożyska kulkowe. Kupujący zwracają szczególną uwagę na wysoki poziom wykonania towaru, a co za tym idzie jego bezawaryjną i cichą pracę. Prowadnice kulkowe znajdujące się w asortymencie sklepu to produkt, który spełni nawet najwyższe stawiane mu wymagania. Jest to system zupełnie bezpieczny w użytkowaniu, co niewątpliwie jest jego dodatkową zaletą. Dobre opinie użytkowników z kolei są gwarancją zadowolenia z zakupu.